Zapowiedzi

28 Sierpień 2017
3 września, jednocześnie w ośmiu miastach w Polsce, wystartują uczestnicy biegu Poland Business Run. Celem tej charytatywnej akcji jest pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową, ale też promocja aktywnego stylu życia. Ten największy charytatywny bieg biznesowy ma charakter sztafety. W Łodzi wystartuje 2000 biegaczy. Wśród nich będzie również drużyna Running Tetis, reprezentująca firmę Michalczyk i Prokop. Tych pięciu zawodników to biegacze z dużym stażem, z wieloma biegami długodystansowymi na koncie. Przez „biegowe szaleństwo” realizują swoją pasję, właśnie w ten sposób łapią oddech i endorfiny. Pierwszy sukces mają już za sobą, dzięki zebranym wpłatom na konto Fundacji Business Run drużyna Michalczyk i Prokop zdobyła żółte koszulki lidera pomagania.
21 Sierpień 2017
„Innowator Mazowsza” to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów promujących nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu.
Ideą Konkursu jest promowanie kultury kreatywności i ducha przedsiębiorczości,
w szczególności w środowisku naukowym oraz wśród przedstawicieli sektora Małych
i Średnich Przedsiębiorstw.
Konkurs skierowany jest do dwóch grup: mazowieckich przedsiębiorców oferujących najbardziej innowacyjne produkty lub usługi, stosujących nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe. Adresowany jest także do młodych, twórczo myślących, kreatywnych naukowców, których prace doktorskie zawierają innowacyjne rozwiązania nadające się do zastosowania w praktyce gospodarczej.
5 Lipiec 2017
Najbliższa edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS 2017 w Targach Kielce przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 25-26 października organizowane jest po raz czwarty. Łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie.
24 Maj 2017
Bicie rekordu Guinnessa już 17 czerwca w Szamotułach. Organizatorzy zapraszają do zabawy rodziców i dzieci.
Aby zdobyć rekord uczestnicy muszą zarysować całą ulicę Leśną wzdłuż i wszerz.
Organizatorzy zapewniają kredę, płyny nawadniające i coś ekstra dla dzieciaków :)Czas: 17 czerwca, godz. 10.00Miejsce: Szamotuły, ul. Leśna (przy lasku)
16 Maj 2017
Wystartowała 17. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych. W tym roku do Jury dołączyły nowe osoby, formularz zgłoszeniowy został znacząco uproszczony, a termin zgłoszeń wydłużony aż do 7 lipca. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
Konkurs Biuletynów Firmowych to prestiżowa rywalizacja branży custom publishing, która startuje co roku nieprzerwanie od 16 lat. Dotychczas wzięło w niej udział niemal 1200 biuletynów custom publishing oraz projektów multimedialnych firm i instytucji. W tegorocznej, 17. edycji Konkursu firmy mogą zgłaszać publikacje drukowane i elektroniczne oraz projekty multimedialne w 12 kategoriach.
15 Maj 2017
Już 20 maja 2017 r. po raz ósmy wystartuje Kwidzyński Bieg Papiernika do którego zarejestrowało się ponad 4600 osób! To niezwykłe wydarzenie sportowe zrzesza nie tylko miłośników sportu, ale także osoby, które pragną w aktywny sposób pomagać. Mamy nadzieję, że VIII edycja Biegu powtórzy ubiegłoroczny sukces i po raz kolejny tysiące biegaczy i biegaczek pokonają 10 km trasę jednego z najlepszych i najwyżej ocenianych biegów ulicznych w Polsce, przekraczając bramy terenu International Paper w Kwidzynie.
15 Maj 2017
Myśleliście kiedyś o tym, żeby skontaktować się ze swoimi praprawnukami? Teraz macie okazję!
Jeszcze do soboty możecie wziąć udział w wielkiej akcji papierów POL! Tworzona jest kapsuła czasu, która przetrwa wieki.
Zostaw wiadomość dla przyszłych pokoleń!Wszystkie listy do przyszłości zostaną zakopane w sobotę 20 maja - do tego czasu możecie je przesyłać :)
Pomysł, aby zostawić pamiątkę dla przyszłości towarzyszy ludzkości od zawsze. Najstarszą w Polsce kapsułę czasu znaleziono 4 lata temu w Strzegomiu – zawierała monety z lat 1779-1783, dokumenty, listy i fragmenty gazet.
10 Maj 2017
Hurtownia artykułów papierniczych i biurowych Alfa Lublin zaprasza na targi papiernicze, które odbędą się 11-12 maja 2017r. pod nazwą XI Lubelska Giełda Papiernicza.
Targi odbędą się w Hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich 97a w godzinach: 11 maja 8.00-18.00 i 12 maja 10.00-16.00.www.alfa-lublin.pl
10 Maj 2017
Hurtownia Hurt-Papier z Rzeszowa zaprasza na wiosenne spotkanie targowe!Czas: 19 maja 2017Miejsce: Hotel Zimowit w Rzeszowie, Aleja Armii Krajowej 4Bwww.hurtpapier.plfacebook.com/Hurt-Papier
5 Kwiecień 2017
Zapraszamy wszystkich naszych Klientów w dniach 7-8 kwietnia br. na Wiosenne Targi Ateneum w Best Western Premier w Krakowie. Wystawcami będą wiodący wydawcy, producenci i dystrybutorzy artykułów papierniczych, gier, zabawek oraz książek, którzy zaprezentują nowości i hity roku 2017. Specjalnie dla Klientów Ateneum przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Dla uczestników, którzy złożą największe zamówienia targowe przewidziane są wartościowe nagrody. Więcej szczegółów o Wiosennych Targach Ateneum 2017 można uzyskać pod adresem e-mail: marketing@ateneum.net.pl.

Strony

Subskrybuj Zapowiedzi