Aktualności

5 Kwiecień 2019
Ogólnopolska hurtownia Ateneum w tym roku po raz dziewiąty otrzymała Gazelę Biznesu, nagrodę przyznawaną przez „Puls Biznesu” najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce. Ateneum w 2018 roku osiągnęło przychody aż o 40% wyższe niż w 2017 roku. Ten wyraźny wzrost firma zawdzięcza przemyślanym działaniom Zarządu oraz działu handlowego. Ateneum, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki i odpowiadać na ciągle zmieniające się potrzeby klientów, podjęło decyzję o zmianie struktury przedsiębiorstwa. Najważniejszym organem pozostaje Zarząd, jednakże następuje rozwój w obszarze zadań działu handlowego.
17 Grudzień 2018INOWACYJNE FIRMY Z NOWEJ SOLI ZAPRASZAJĄ DO WSPÓŁPRACY
 
8 Listopad 2018
MISTRZOWIE LASERA 2018 - konkurs organizowany przez COLOP Polska
 COLOP Polska ogłasza konkurs MISTRZOWIE LASERA 2018.  Zadaniem uczestników jest wykonanie ploterem laserowym CO2  dekoracji świątecznych z drewna lub sklejki.
 
Firma zaprasza wszystkich właścicieli lub użytkowników lasera do udziału w konkursie na najpiękniejsze realizacje wykonane laserem. Uczestnicy mogą wybrać jedną z dwóch kategorii:
 
25 Październik 2018
19 października w Teatrze Kamienia w Warszawie odbyło się XIV Forum IPBBS. Spotkanie zorganizowane przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej skupiło praktyków biznesu wokół tematu „Profesjonalizm i współpraca filarami rozwoju firm członkowskich”.
26 Wrzesień 2018
IPPBS zaprasza serdecznie na kolejne, XIV już Forum IPBBS.
Tegorocznym XIV Forum IPBBS odbędzie się w dniu 19 października br. w Teatrze KAMIENICA, w Warszawie (al. Solidarności 93). To jedyne takie spotkanie branżowe, które jest platformową wymiany doświadczeń i opinii na ważne tematy dla naszego sektora biznesowego. Papierniczy Świat patronuje i jak niezmiennie gorąco zaprasza wraz z organizatorami.
UWAGA!!!
Zapraszamy do zapoznania się z Agendą XIV Forum IPBBS
Bardzo prosimy o jak najszybszą rejestrację, która gwarantuje Państwu możliwość uczestnictwa. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.
14 Sierpień 2018
W numerze znajdziecie między innymi:
- Boom na kreatywność – rozmowa z Anetą Woźną, kierownikiem sklepu firmowego KOH-I-NOOR
- Pisarskie ABC – przegląd bardziej i mniej standardowych produktów do pisania
- Bullet Journal - Kreatywność czy organizacja?Co poza tym?
- Relacje z majowych i czerwcowych targów szkolnych
- Prosty SCHEMAT - rozmowa z Bartoszem Marczakiem z firmy Schemat z Sieradza
- Rozmowy z przedstawicielami marek Maped i STABILO
- Fioletowe love - jak kolor roku przyjął się w naszej branży
A to oczywiście nie wszystko!
9 Lipiec 2018
Początek lata w Kielcach rozpoczął się pod znakiem mody. Wystawcy i zwiedzający z kraju i ze świata, mnóstwo nowości od producentów, prezentacje kolekcji topowych marek szyjących dla najmłodszych oraz ciekawe spotkania i warsztaty – tak w wielkim skrócie można opisać premierową edycję Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids.
Wystawa, która odbyła się od 28 do 29 czerwca w Targach Kielce zgromadziła firmy z 7 krajów świata, takich jak: Belgia, Dania, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja i Turcja. Dwudniowe wydarzenie dedykowane modzie dziecięcej miało miejsce w największej hali targowej - pawilonie E.
29 Czerwiec 2018
Od niedzieli 1 lipca zaczyna obowiązywać tzw. split payment, czyli mechanizm podzielonej płatności (MPP). Każdy przedsiębiorca będzie miał odtąd założony dodatkowy rachunek VAT. Ta forma płatności prezentowana jest jako nieobowiązkowa. Ale czy aby na pewno?
27 Czerwiec 2018
W numerze znajdziecie między innymi:
- Najważniejsze nie szkodzić – Przegląd najbezpieczniejszych klejów, farb, kredek...
- Z pupilami w rok szkolny – motyw zwierzęcy wśród artykułów szkolnych
- Artykuły stemplarskie - urzędowa konieczność czy modny gadżet?Co poza tym?
- Relacje z kwietniowych targów szkolnych
- Po pracy... Łukasz Kazimierczak z firmy GDD opowiada o swojej sportowej pasji
- Z cyklu "z wizytą u" odwiedzamy Pocztę Polską.
A to oczywiście nie wszystko!
27 Czerwiec 2018
Trodat Professional 5460 został wyróżniony na arenie międzynarodowej prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2018.
Produkt Trodat Professional 4.0 został po raz pierwszy zaprezentowany międzynarodowej publiczności podczas targów Paperworld we Frankfurcie w 2017 roku. Od tego czasu zdobywał międzynarodowe rynki. Eksperckie jury Red Dot Award wyróżniło go nie tylko za wysoką jakość, ale również walory estetyczne projektu.
Nagroda Red Dot Design Award to jeden z największych i najbardziej uznanych konkursów wzornictwa i designu na świecie. Przyznawana jest w trzech kategoriach: Product Design, Communication Design oraz Design Concept. Wystartowała w 1955 roku.

Strony

Subskrybuj Aktualności