Archiwizacja dokumentów

20 Marzec 2017
Pojemnik przeznaczony do archiwizacji dokumentów w formacie A4. Wykonany z bezkwasowej tektury falistej (fala B). Możliwość wykonania indywidualnego opisu zawartości pojemnika. Idealne dopasowany do pudła zbiorczego 438 z tej samej serii.
 
Producent: VauPe
 www.vaupe.pl
20 Marzec 2017
Segregator biurowy przeznaczony przede wszystkim do przechowywania i archiwizacji dokumentów o formacie A4. Wykonany z wysokiej jakości tektury dwustronnie gładzonej. Oklejony papierową oklejką występującą w szerokiej gamie kolorystycznej, pokrytą folią polipropylenową. Posiada wytłoczoną fakturę lnu. Zróżnicowane szerokości grzbietu (50 lub 75 mm) umożliwiają wybór produktu odpowiedniego dla indywidualnych wymagań. Wnętrze segregatora pokryte odpornym na zabrudzenia papierem UWS. Produkt zaopatrzony w metalowe okucia dolnych krawędzi dodatkowo zabezpieczające segregator przed uszkodzeniami.
 
Producent: VauPe
 www.vaupe.pl
20 Marzec 2017
Koperta wykonana z kolorowego polipropylenu. Zamykana na bezbarwny zamek strunowy.
 
Wymiary: 340 x 238 mm
 
Producent/dystrybutor: Penmate/ Tadeo Trading Sp. z o.o
 www.tadeo.com.pl
20 Marzec 2017
Wykonana z tektury o zwiększonej gramaturze i sztywności (600 g), format A4 powiększony 25,6 cm x 34,2 cm, dwustronnie barwiona powlekana elastyczną folią. Zamykana mocną gumką wykonaną w kolorze teczki.
 
Producent/dystrybutor: Penmate/Tadeo Trading Sp. z o.o
 www.tadeo.com.pl
20 Marzec 2017
Wytrzymały, mocny karton w kolorze brązowym z nadrukowanym miejscem do opisu. Taśma samoprzylepna do zamykania oraz taśma do łatwego otwierania.
 
Producent/dystrybutor: Elba /Hamelin
 http://www.hamelinbrands.pl/
20 Marzec 2017
Wykonane z twardej tektury falistej. Do przechowywania dokumentów wyjętych z segregatora. Perforacja w górnych bokach kartonu umożliwia przechowywanie teczek zawieszkowych. Możliwość ustawiania kartonów poziomo lub pionowo. Miejsce do opisu zawartości. Na grzbiecie otwory ułatwiające wyjmowanie i przenoszenie kartonu. System szybkiego składania w 5 sekund. Bezkwasowe – bezpieczne przechowywanie dokumentów przez długie lata.
 
Producent/dystrybutor: Elba /Hamelin
 http://www.hamelinbrands.pl/
20 Marzec 2017
Datownik samotuszujący Trodat 4810 z serii Printy w eleganckiej obudowie. Bardzo poręczny i wygodny, przystosowany do pracy biurowej. Wyprodukowany z odzyskanego plastiku oraz przy zmniejszonej emisji CO2. Przydatny szczególnie do stemplowania korespondencji firmowej oraz potwierdzenia odbioru, dostawy towaru itp. Datownik dostępny jest z datą w wersji ISO (cyfrowej) i polskiej. Wysokość daty: 4 mm.
 
Producent/dystrybutor: Trodat Austria/Trodat Polska Sp. z o.o.
 www.trodat.pl
20 Marzec 2017
Pamięć flash Data Traveler Micro Duo firmy Kingston zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania w postaci małego i wygodnego urządzenia do tabletów i smartfonów, które obsługują funkcję USB OTG (On-The-Go). Standard USB OTG umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń mobilnych do obsługiwanych urządzeń USB. Atuty pamięci flash Data Traveler Micro Duo to pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i niezawodność oraz połączenie napędu USB 3.0 i micro USB flash, a także niewielkie wymiary: 27,63 × 16,46 × 8,56 mm.
 
Urządzenie jest kompatybilne z systemami: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Windows Vista (SP2), Mac OS X v.10.8.x lub nowszym, Linux v.2.6.x lub nowszym, Chrome OS.
 
Producent/dystrybutor: Rafcom
 
20 Marzec 2017
DVD-R to jeden z najpopularniejszych nośników pamięci – dysk o pojemności 4,7 GB, który umożliwia jednorazowe nagrywanie. Ma warstwę AZO, która charakteryzuje się nadzwyczaj długim czasem archiwizacji. Powierzchnia Wide Inkjet Printable to biała, matowa powierzchnia płyty, przeznaczona do zadruku atramentowego, o wielkości 21–118 mm. Prędkość nagrywania wynosi 16x, a pojemność pamięci – 120 min. Opakowanie: 50 sztuk (cake box).
 
Dystrybutor: Rafcom
 www.rafcom.waw.pl
20 Marzec 2017
Wykonane z trójwarstwowej tektury falistej o gramaturze 390 gsm. Produkt bezkwasowy (pH: ok. 7,5), typ fali: B. Pojemność: do 2000 kartek o gramaturze 80 gsm. Ma pięć otworów ułatwiających układanie/wyjmowanie oraz pięć ścian opisowych. Specjalny design umożliwia stawianie na krótszym lub dłuższym boku. Pudełka mają certyfikat FSC, który gwarantuje, że papier pochodzi z ekologicznie zarządzanych obszarów leśnych. Format A4. Wymiary: 80, 100, 120, 155 lub 200 × 340 × 297 mm. Dostępne w różnych kolorach.
 
Producent/dystrybutor: Donau/PBS Connect Polska
 www.pbspolska.eu

Strony

Subskrybuj Archiwizacja dokumentów