Artykuły piśmiennicze

25 Sierpień 2016
Nowoczesny długopis ze zintegrowaną w zatyczce gumką do ścierania tuszu. Możesz natychmiast poprawić w tekście swoje błędy i pomyłki. Ergonomiczny, gumowy uchwyt zapewnia maksymalny komfort pisania i sprawia, że staje się ono przyjemnością.
Dostępny w displayu, po 36 sztuk długopisów w kolorze niebieskim.
Grubość linii pisania 0,7 mm zapewnia, że pismo jest wyraźne i czytelne.
Świetnie sprawdza się zarówno w szkole, jak i w biurze.
Dystrybutor: Titanum Sp. z o.o.
www.titanum.pl
25 Sierpień 2016
Włoskie markery niezmywalne do wszystkich powierzchni z heksagonalną podstawką stojącą. Bardzo mocna końcówka pisząca. Tusz szybkoschnący, odporny na światło i wodę. Doskonale przylega do gładkich i porowatych powierzchni, rysując jednorodną linię. Duży pojemnik tuszowy zapewnia długotrwałe użytkowanie aż do jego całkowitego wyczerpania. Odpowiednio zabezpieczone nie wysychają przez kilka lat.
Oferowane z 2 rodzajami końcówek: PC – ściętą i PB – okrągłą.
Producent/dystrybutor: FIBRACOLOR/EUROSPARK
www.eurospark.eu
25 Sierpień 2016
Duże mazaki w maxi pojemnikach tuszowych. Bardzo wydajne. Wieloletni okres użytkowania. Nowa, paraboliczna końcówka fibrowa o wysokiej odporności na odkształcanie. Umożliwia płynne przechodzenie od linii cienkich do bardzo grubych. Niecieknąca. Doskonała do malowania małych i dużych powierzchni. Tusz z oryginalną formułą SUPERLAVABILE, oznaczającą łatwe zmywanie śladów po pisakach z rąk i materiałów. Posiadają europejski i amerykański atest bezpieczeństwa.
Producent/dystrybutor : FIBRACOLOR/ EUROSPARK
www.eurospark.eu
25 Sierpień 2016
Kolejna wersja wymazywalnego długopisu z linii Reset marki Cresco. Długopis wyposażony w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. Gumowy profilowany uchwyt dostosowany jest do osób prawo- i leworęcznych. Specjalna powłoka soft zapobiega się ślizganiu długopisu podczas pisania, a jednocześnie zapewnia miłe i komfortowe użytkowanie.
Producent/dystrybutor: Cresco
www.sadpex.com.pl
25 Sierpień 2016
Nowa wersja pióra College Grip, wzbogacona o gumowy, profilowany uchwyt zapobiegający ślizganiu się podczas pisania oraz z irydową stalówką M (medium). Doskonale dobrana grafika oraz kolorystyka trafiają w gusta dzieci klas od III do VI. Kolekcja występuje jako pióro wieczne oraz pióro kulkowe, zasilane standardowymi nabojami atramentowymi.
Produkty dostępne są w opakowaniach zbiorczych (display 10 szt.), pojedynczo w opakowaniach typu blister oraz w zestawach pióro z piórem kulkowym.
Producent/dystrybutor: Cresco
www.sadpex.com.pl
22 Sierpień 2016
Kolekcja Cross Botanica, inspirowana najpiękniejszymi kwiatami świata, to modny i stylowy gadżet. Seria składa się z piór wiecznych, rollerów oraz długopisów w wariantach: Green Daylily, Black Primrose, Red Hummingbird Vine, Purple Orchid oraz Golden Magnolia. Oryginalne motywy, precyzyjnie wykonane zdobienia oraz perłowy lakier tworzą niespotykaną serię instrumentów piszących.
Producent/dystrybutor: A.T. Cross/Inahon Sp. z o.o.
www.inahon.pl
22 Sierpień 2016
Seria Sheaffer 300 to połączenie nowoczesnego designu oraz tradycyjnej elegancji. Subtelnie wykonane zdobienia dyskretnie podkreślają wyjątkowość kolekcji. Obowiązkowo na każdym z produktów umieszczona jest biała kropka „White Dot”, będąca wieloletnim symbolem najwyższej jakości produktów marki Sheaffer. Kolekcja składa się z piór wiecznych, rollerów, długopisów oraz ołówków w wielu wariantach kolorystycznych. Produkty z serii Sheaffer 300 są najczęściej wybieranymi przez klientów z całej oferty marki – zarówno w postaci prezentu, jak i na użytek własny.
Producent/dystrybutor: A.T. Cross/Inahon Sp. z o.o.
www.inahon.pl
22 Sierpień 2016
Nauka pisania w czterech krokach. Pierwszy na świecie kompletny system do nauki pisania, w skład którego wchodzą cztery instrumenty piśmienne: kredki woskowe, ołówek, pióro kulkowe i pióro wieczne, dopasowane do każdego etapu nauki pisania. Dba o prawidłowy rozwój chwytu, co ułatwia dziecku naukę pisania od samego początku. Dostępne w wersji dla lewo- i praworęcznych.
Producent/dystrybutor: Pelikan/Herlitz
www.pelikan.pl
22 Sierpień 2016
Szukasz czegoś specjalnego? Młoda i dynamiczna seria Stola II to praktyczne instrumenty piśmienne zarówno w pracy, jak i w podróży. Długopis ze specjalną końcówką dotykową do ekranów, idealną do powierzchni w technologii pojemnościowej, takich jak tablety, ekrany dotykowe notebooków i smartfonów oraz pióro kulkowe, które jest doskonałym uzupełnieniem serii.
Producent/dystrybutor: Pelikan/Herlitz Sp. z o.o.
www.pelikan.pl
22 Sierpień 2016
Gumka winylowa o rozmiarze 39 x 16 x 11 mm. Samoczyszcząca, nie zostawia na papierze żadnych śladów. Nadaje się do wymazywania grafitów oraz tuszu. Do użytku szkolnego i biurowego.
Producent/dystrybutor: Fila Group/Fila Polska
www.filapolska.pl

Strony

Subskrybuj Artykuły piśmiennicze