Epson EB-575Wi/585Wi/595Wi

19 Sierpień 2016

Projektory z serii EB-5xx to nowoczesne, wielofunkcyjne narzędzia do nauczania interaktywnego, które ułatwiają przygotowanie i przeprowadzenie interesujących prezentacji; idealne do szkół, uczelni, ośrodków szkoleniowych i wszelkich innych instytucji edukacyjnych. Zapewniają nie tylko doskonały obraz HD Ready (o przekątnej do 100 cali) – który dzięki zastosowaniu technologii 3LCD firmy Epson charakteryzuje się jednakowo wysokim natężeniem światła białego i barwnego, gwarantując świetną jakość i nasycenie barw – ale także trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm.
Dzięki funkcji obsługi dotykowej (w modelach EB-595Wi, EB-585Wi i EB-575Wi) możliwe jest dodawanie notatek i rysunków bezpośrednio na ekranie – można to robić palcami lub za pomocą nowych, interaktywnych piór firmy Epson (jednocześnie można używać dwóch piór).
Atutem nowych projektorów Epson jest również zaawansowany system sterowania lampą i regulacji jej parametrów, co gwarantuje długą żywotność lampy (nawet do 10 tys. godz.; koszt wymiany to ok. 280 zł netto).

Producent/dystrybutor: Epson

www.epson.pl

Oceń zawartość: 
Nikt nie oceniał treści