Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF

19 Sierpień 2016

To rewolucyjna biznesowa atramentowa drukarka 4 w 1 firmy Epson, zaprojektowana z myślą o nowoczesnych firmach. Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF gwarantuje doskonałą jakość wydruków, a także błyskawiczne skanowanie, kopiowanie oraz faksowanie dokumentów.
Co ważne, dzięki zastosowaniu superwydajnych wkładów z atramentem RIPS (dostarczanych oczywiście na starcie wraz z drukarką) urządzenie może wydrukować nawet 75 tys. stron w czerni lub 50 tys. stron w kolorze (bez wymiany wkładu).
WorkForce Pro WF-R5690DTWF obsługuje technologię PrecisionCore (zapewniającą najlepszą jakość wydruków i dużą szybkość drukowania) oraz atramenty DURABrite Ultra, których atutem jest nie tylko najwyższa jakość, ale także szybkie schnięcie. Dzięki atramentom pigmentowym DURABrite Ultra wydruki są odporne na rozmazywanie, działanie wody i światła.
Urządzenie jest idealne do pracy w dużych organizacjach – funkcje skanowania, obsługa LDAP i emulacje PDL pozwalają na łatwą integrację tej drukarki ze środowiskiem biznesowym.

Producent/dystrybutor: Epson

www.epson.pl

Oceń zawartość: 
Nikt nie oceniał treści