Fashion for Kids już w czerwcu w Targach Kielce - nowe targi dla branży tekstylnej, nowe możliwości, nowa przestrzeń biznesowa

11 Maj 2018

Po doskonale znanych w branży dziecięcej targach Kids’ Time, przyszedł czas na Fashion For Kids. Premierowa edycja targów dedykowana modzie dziecięcej odbędzie się od 28 do 29 czerwca 2018 w kieleckim ośrodku wystawienniczo-kongresowym.

Nowe targi Fashion for Kids w formule B2B dedykowane są szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych. Podczas wydarzenia firmy prezentować będą kolekcje na kolejny sezon. Oprócz trendów modowych zobaczyć będzie można także pościele, poduszki, kocyki
i inne wyroby tekstylne dla najmłodszych.

Debiutujące w kalendarzu polskiego ośrodka targi obfitować będą w wiele ciekawych wydarzeń. Oprócz prezentacji i pokazów zaplanowano szereg spotkań, które umożliwią wymianę doświadczeń z najlepszymi specjalistami tego sektora. Głównym punktem kieleckiej wystawy będą pokazy mody z udziałem dzieci.

Uczestnictwo zadeklarowały firmy z 9 krajów świata: Polska, Hiszpania, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Turcja i Ukraina. Są to zarówno właściciele odzieżowych sklepów dziecięcych (stacjonarnych i internetowych), kupcy, hurtownicy, przedstawiciele salonów sprzedaży, projektanci, designerzy. Podczas Fashion for Kids 2018 nie zabraknie mediów opiniotwórczych oraz uznanych blogerów i vlogerów zajmujących się modą dziecięcą i tematyką lifestylowo -panteringową.

Więcej informacji na stronie: https://www.targikielce.pl/pl/fashionforkids.htm

Oceń zawartość: 
Average: 10 (1 vote)