Galanteria biurowa

11 Sierpień 2016
Teczka A4 Visfile z 6 lub 12 przekładkami. Wykonana została z trwałego polipropylenu obszytego taśmą zapewniającą trwałość produktu. Idealnie nadaje się do przenoszenia dokumentów w formacie A4. Zamykana na gumkę i guzik oraz przezroczystą klapę. Dostępna jest w 4 kolorach: zielonym, różowym, fioletowym, granatowym.
Producent/dystrybutor: Concord/W.P.C. Sp. z o.o.
www.pukka-pad.pl
11 Sierpień 2016
Polipropylenowa teczka z wytrzymałą gumką w formacie A4. Jej pojemność to aż 100 arkuszy! Umożliwia szybkie i łatwe magazynowanie dokumentów, a elastyczne boczne zamknięcie gwarantuje bezpieczeństwo zawartości. Ma kieszonkę na wizytówkę.
Producent/dystrybutor: Concord/W.P.C. Sp. z o.o.
www.pukka-pad.pl
11 Sierpień 2016
Pióro kulkowe EnerGel 0,7 mm typu Document Pen, wypełnione specjalnym tuszem dokumentowym odpornym na działanie światła, wody oraz czynników zewnętrznych. Przeznaczone jest do podpisywania ważnych dokumentów, takich jak: czeki, weksle, certyfikaty, akty notarialne, umowy czy faktury. Posiada certyfikat zgodności z ISO 27668-2.
Producent: Pentel
www.pentel.pl
11 Sierpień 2016
Cienkopis kulkowy EnerGel 0,5 mm typu Document Pen wypełniony specjalnym tuszem dokumentowym odpornym na działanie światła, wody oraz czynników zewnętrznych. Przeznaczony jest do podpisywania ważnych dokumentów, takich jak: czeki, weksle, certyfikaty, akty notarialne, umowy czy faktury. Posiada certyfikat zgodności z ISO 27668-2.
Producent: Pentel
www.pentel.pl
11 Sierpień 2016
Korektor w buteleczce, na bazie rozpuszczalnika. Nakrętka ma zamocowany pędzelek ułatwiający nakładanie warstwy korygującej. Płyn korekcyjny jest łatwy do nanoszenia, szybko zasychający. Wewnątrz znajduje się kulka ułatwiająca mieszanie. Pojemność to 20 ml.
Producent/dystrybutor: Donau/PBS Connect Polska
katalog.pbspolska.eu
11 Sierpień 2016
Produkt prosty i bezpieczny w użyciu. Wysokowydajna warstwa kryjąca może być stosowana na wszystkich rodzajach papieru. Transparentna obudowa pozwala kontrolować stan zużycia. Korektor jest suchy i czysty w zastosowaniu. Długość taśmy to 8 m, szerokość taśmy – 5 mm.
Producent/dystrybutor: Donau/PBS Connect Polska
katalog.pbspolska.eu
11 Sierpień 2016
Zszywacze z modelu Vertika charakteryzują się ergonomicznym kształtem ułatwiającym pewne trzymanie urządzenia w dłoni, dzięki czemu praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Mechanizmy wykonane są z wysokiej jakości stali, mają wbudowany wskaźnik ilości zszywek oraz zintegrowany rozszywacz. Ich unikatowy kształt umożliwia postawienie w pionie, dzięki czemu zajmują mniej miejsca na biurku. Dostępne są w wersji na zszywki No. 10 i 24/6, zszywają 20–30 kartek. Gwarancja wynosi 10 lat.
Producent/dystrybutor: Kangaro/Panta Plast Sp. z o.o.
www.pantaplast.com.pl
11 Sierpień 2016
Niezastąpiony w wyposażeniu każdego biurka. Idealnie zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniem lub zalaniem. Wykonany został z grubego wysokoprzezroczystego winylu. Właściwości antypoślizgowe oraz zaokrąglone rogi zwiększają komfort użytkowania. Umieszczone pod spodem notatki zawsze pozostaną bezpieczne. Podkłady dostępne są w dwóch rozmiarach: mały – 529 × 417 mm oraz duży – 648 × 509 mm.
Producent/dystrybutor: Panta Plast Sp. z o.o.
www.pantaplast.com.pl
11 Sierpień 2016
Wysokiej jakości teczki biurowe znanej firmy Foldermate dostępne są w kilkudziesięciu wzorach. Mają bardzo atrakcyjne wzornictwo i kolorystykę.
Dystrybutor: Noster
www.a7.com.pl
11 Sierpień 2016
Klej Amos:
To wysokiej jakości klej w sztyfcie, bezbarwny i bezwonny, zmywalny i niebrudzący. Zawiera PVP, nie ma w składzie kwasów ani rozpuszczalników. Przeznaczony jest do papieru, fotografii, tektury i tkanin, zgodny z normami ASTM oraz CE oraz przebadany w The Art & Creative Materials Institute, INC. USA.
 
Klej Amos Magic:
To produkt o dużej sile klejenia po wyschnięciu, łatwy w użyciu, niebrudzący, zmywalny. Nie zawiera kwasów, ma w składzie PVP. Niebieski kolor zanika w miarę wysychania kleju.
Producent/dystrybutor: Amos/KW Trade
www.kwtrade.pl

Strony

Subskrybuj Galanteria biurowa