Konferencja Biuro Plus "Powietrze i światło w nowoczesnym biurze, a zdrowie, komfort oraz wydajność pracowników" – wrzesień 2017

30 Październik 2017
Włodzimierz Leszczyński, Biuro Plus Kraków

12 września 2017 r. w budynku Nowe Herbewo w Krakowie odbyła się konferencja "Powietrze i światło w nowoczesnym biurze, a zdrowie, komfort oraz wydajność pracowników". Organizatorem konferencji było Biuro Plus. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 osób, w tym przedstawiciele średnich i dużych krakowskich firm oraz placówek publicznych.

Uczestnicy konferencji mieli możliwość wysłuchać prelekcji Włodzimierza Leszczyńskiego - właściciela Biuro Plus, Grzegorza Pollaka – przedstawiciela Fellowes Polska S.A. oraz Karola Buczyńskiego, reprezentującego firmę Durable. Każdy z prelegentów podkreślał znaczenie czynników środowiskowych dla efektywności pracownika. Wypowiedziom towarzyszyły prezentacje oczyszczacza Aeramax firmy Fellowes oraz lamp Luctra firmy Durable, czyli urządzeń mających pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

Po zakończeniu prelekcji wśród osób, które zgłosiły się do konkursu, rozlosowano oczyszczacz powietrza. Był to również czas na networking, czyli wymianę informacji i kształtowanie relacji biznesowych wśród zaproszonych gości.

Podczas przerwy uczestnicy mogli skosztować przekąsek, takich jak suszone jabłka, orzechy, świeże warzywa z hummusem, a także smoothies oraz mini deserki, do stworzenia których wykorzystano zdrowe, organiczne składniki. Ponadto przez partnerów konferencji firmy Woseba i Irving serwowane były aromatyczna kawa i herbata. Partnerem konferencji był również Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.
Na zakończenie wydarzenia każdy z gości otrzymał, wzbudzającą uśmiech, sadzonkę mięty z napisem "Poczuj miętę do zdrowego życia!”.

Za właściwy przebieg konferencji i wszystkie atrakcje była odpowiedzialna krakowska marka eventowa Hula Events - www.HulaEvents.pl

Oceń zawartość: 
Average: 10 (2 votes)