Lubelska Giełda Papiernicza – Jesień 2015

7 Grudzień 2015

6 października 2015 r. w Hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina odbyły się targi pod nazwą Lubelska Giełda Papiernicza – Jesień 2015.
 
Były to targi jednodniowe, na których wystawcy zaprezentowali najnowsze kolekcje kalendarzy na 2016 r., artykuły świąteczne, kreatywne, akademickie oraz biurowe. Tego dnia klienci targów mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami producentów oraz dystrybutorów, skorzystać z promocji wyprzedażowych, otrzymać dodatkowe nagrody i rabaty oraz wydłużony termin płatności na składane zamówienia.
 
– Poza znanymi markami, które reprezentujemy od lat, mieliśmy przyjemność gościć nowe firmy, które wzbudziły wśród naszych klientów bardzo duże zainteresowanie – podkreślają organizatorzy.
 
Czas umilał wyśmienity catering w pięknej sali oranżeryjnej Hotelu Korona.
Z roku na rok powiększa się grono zarówno wystawców, jak i klientów. Mamy nadzieję, że ta tendencja będzie się jeszcze długo utrzymywać.
 
Lista wystawców:
 
A7, Amex Stationery, Astra, Avanti, Castor, Cormoran, Derform, I-Drops, Granit, Herlitz, Koh-i-Noor, KW Trade, Leviatan, Morex, Panta-Plast, Pol-Mak, St. Majewski, Ranok-Creative, Tadeo Trading, Titanum, Toma, Trefl, Verte, WPC-Pilot, Wydawnictwo Zielona Sowa

Oceń zawartość: 
Nikt nie oceniał treści