Nowoczesna szkoła

19 Sierpień 2016
Projektory z serii EB-5xx to nowoczesne, wielofunkcyjne narzędzia do nauczania interaktywnego, które ułatwiają przygotowanie i przeprowadzenie interesujących prezentacji; idealne do szkół, uczelni, ośrodków szkoleniowych i wszelkich innych instytucji edukacyjnych. Zapewniają nie tylko doskonały obraz HD Ready (o przekątnej do 100 cali) – który dzięki zastosowaniu technologii 3LCD firmy Epson charakteryzuje się jednakowo wysokim natężeniem światła białego i barwnego, gwarantując świetną jakość i nasycenie barw – ale także trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm.
19 Sierpień 2016
To rewolucyjna biznesowa atramentowa drukarka 4 w 1 firmy Epson, zaprojektowana z myślą o nowoczesnych firmach. Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF gwarantuje doskonałą jakość wydruków, a także błyskawiczne skanowanie, kopiowanie oraz faksowanie dokumentów.
Co ważne, dzięki zastosowaniu superwydajnych wkładów z atramentem RIPS (dostarczanych oczywiście na starcie wraz z drukarką) urządzenie może wydrukować nawet 75 tys. stron w czerni lub 50 tys. stron w kolorze (bez wymiany wkładu).
19 Sierpień 2016
Kalkulator naukowy Casio z najnowszej serii ClassWiz to hit na rynku! Ma najnowszy ciekłokrystaliczny ekran o wysokiej rozdzielczości, a liczba pikseli czterokrotnie przewyższa liczbę pikseli w ekranach poprzednich modeli, dzięki czemu ekran jest bardziej czytelny i może wyświetlić jeszcze więcej informacji. Seria ClassWiz ma szybszy procesor oraz dwa razy większą pamięć. Dodatkowo model FX-991EX ma arkusz kalkulacyjny, macierze oraz QR kod umożliwiający wyświetlanie wyników na urządzeniach mobilnych.
Producent/dystrybutor: Casio Computer/Zibi S.A.
www.kalkulatory.pl
19 Sierpień 2016
Ładowarka Energizer Universal to uniwersalna ładowarka do akumulatorków. Ładuje pięć najpopularniejszych rozmiarów akumulatorów: AA, AAA, C, D i 9V. Umożliwia szybkie, bezpieczne ładowanie baterii AA lub AAA w czasie 3–5 godz. MA dwa podwójne kanały ładowania, automatyczny wyłącznik czasowy chroniący przed przeładowaniem oraz system ochrony przed przebiegunowaniem. Wyposażona w panel LCD ze wskaźnikiem baterii informującym o użyciu właściwego akumulatorka oraz diodami LED komunikującymi proces ładowania.
Producent/dystrybutor: Energizer/PBS Connect Polska
www.pbspolska.eu
19 Sierpień 2016
Kompaktowa lampka LED charakteryzująca się teleskopowym mechanizmem oraz modną kolorystyką. Ma skonsolidowaną, wysoko wydajną i nowoczesną żarówkę LED w barwie światła dziennego (6500K), natężenie światła: 1300 lx z odległości 33 cm i 230 lumenów. Cykl życia LED wynosi ponad 15 000 godz. Klasa energetyczna lampki to A (ważona konsumpcja energii: 5 kW/1000 h) – 80% niższy pobór energii w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Regulowana wysokość w przedziale 18–33 cm. Głowica (Ø 10 cm) z możliwością regulacji o 180°. Dostępna w różnych kolorach.
Producent/dystrybutor: Maul/PBS Connect Polska
www.pbspolska.eu
19 Sierpień 2016
Bindownica do użytku w małym biurze lub domu.
 Jednorazowo dziurkuje do 12 kartek A4 (80 g), może oprawiać dokumenty o grubości do 120 arkuszy, maks. średnica grzbietu: 16 mm.
 Ergonomiczna. Specjalna szuflada na ścinki z opatentowanym systemem mierzenia grubości dokumentów i doboru odpowiedniego grzbietu.
 Łatwa w konserwacji. Szuflada została wyposażona w system otwarcia przy przepełnieniu.
 Łatwe i szybkie użytkowanie. Wyśrodkowanie linii dziurkowania za pomocą suwaka – 2 pozycje (A4 i A5).
 Nie wymaga dużej siły nacisku przy dziurkowaniu. Długa dźwignia dziurkowania pozwala na zmniejszenie siły nacisku i ułatwia przedziurkowanie dokumentów.
 Niewielkich rozmiarów – zmieści się w głębszej szufladzie.
19 Sierpień 2016
Laminator do użytku osobistego, charakteryzuje się prostotą użytkowania oraz brakiem dodatkowych ustawień.
 Maks. format laminowanego dokumentu: A4.
 Szerokość wejścia: 230 mm.
 Maks. grubość folii laminacyjnej: 125 µm.
 Czas nagrzewania: tylko 4 min.
 Wolne od zacięć przy użyciu folii do laminacji Fellowes.
 Dźwignia zwalniania napędu wałków ułatwia wycofanie dokumentu.
 Energooszczędna – funkcja Auto Shut Off zapewnia automatyczne wyłączenie po 30 min. braku aktywności, redukując pobór energii i zapobiegając przegrzaniu.
 Prędkość laminacji: 30 cm/min.
 Laminacja na gorąco.
 Pakiet startowy folii w zestawie (10 × folie A4 80 µm).
 1 rok gwarancji na urządzenie.
Producent: Fellowes
19 Sierpień 2016
Na urządzeniach elektronicznych znajduje się największa ilość bakterii. Wyczyść zatem swój tablet, telefon i komputer. Pure & Clear to wysoka jakość oraz przyjazna środowisku formuła środków czyszczących. Chusteczki są antystatyczne i nasączone płynem o specjalnej formule, tak by nie pozostawiały smug.
Producent/dystrybutor: Black Point S.A.
www.pureandclear.blackpoint.pl
19 Sierpień 2016
Drukowanie powinno być przyjemne i bezproblemowe. Dlatego drukarki są tak zaprojektowane, by nie zacinały się, nie psuły i nie miały zbędnych funkcji – to obietnica nowej jakości i łatwego drukowania. Łatwe jest najlepsze, a mniej znaczy tu więcej. Dla Twojej wygody wprowadzono łączność z WiFi oraz możliwość drukowania bezpośrednio z tabletów i smartfonów czy skanowanie wprost na wskazany adres e-mail.
Producent/dystrybutor: Pantum/Black Point S.A.
pantum-drukarki.pl
Subskrybuj Nowoczesna szkoła