Organizacja czasu

12 Styczeń 2017
Zestaw 3 w 1, czyli karteczki samoprzylepne (50 sztuk), zakładki indeksujące (125 sztuk) i linijka. Idealny podręczny zestaw do biura czy szkoły. Posiada dziurkowanie umożliwiające wpięcie do segregatora.
Marka/dystrybutor: Pukka Pad /W.P.C. Sp. z o.o.
www.pukka-pad.pl
12 Styczeń 2017
Teczka A4 Visfile z 6 lub 12 przekładkami. Wykonana została z trwałego polipropylenu obszytego taśmą zapewniającą trwałość produktu. Idealnie nadaje się do przenoszenia dokumentów w formacie A4. Zamykana na gumkę i guzik oraz przezroczystą klapę. Dostępna w 4 kolorach: zielony, różowy, fioletowy, granatowy.
Producent/dystrybutor: Concord/ W.P.C. Sp. z o.o.
www.pukka-pad.pl
12 Styczeń 2017
Planer z opatentowanym rozwiązaniem obrotowych listew z nadrukiem. Designerski, wielofunkcyjny posiadający 5 rozwiązań w 1:
1. (JAN-DEZ + JAN,FEB) roczny widok plus wgląd w miesiące: styczeń i luty kolejnego roku,
2. (MON-SON) miesięczny widok z dużą ilością miejsca na zadania,
3. (MO-SO, MO-SO) 2-tygodniowy podgląd toczących się projektów i planów operacyjnych,
4. (MON-SON) tygodniowy rozkład dla personelu oraz/lub maszyn, obłożenia pokojów, etc.,
5. rozkład zajęć dla max 14 pracowników.
Tablica magnetyczna umożliwia mocowanie magnesów. W zestawie akcesoria do montażu na ścianie, 3 magnesy o średnicy 24 mm, 2 markery. Rama wykonana z aluminium. Rozmiar tablicy: 91 x 60 cm.
Rozmiar siatki - pole "dzień" 57 x 113 mm.
12 Styczeń 2017
Kredki z sztyfcie z funkcją wykręcania w 4 neonowych kolorach. Wykonane są z barwników spożywczych. Znakomite jako zakreślacz, jak i miękka kredka żelowa, dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jeśli zapomnisz zamknąć kredkę – nie wyschnie. Nie wymaga ostrzenia. Produkt nietoksyczny, bezpieczny dla dziecka.
Dla dzieci już od 3 roku życia. Nietoksyczna, bezpieczna, posiada atest CE i ACMI.
Producent/Importer: JOVI S.A./MER PLUS
www.jovi.net.pl
12 Styczeń 2017
Kolorowe karteczki na biurko w eleganckim pudełku, wykonane z papierów barwionych w masie o gramaturze 120 g.
Producent/Importer: JOVI S.A./MER PLUS
www.jovi.net.pl
12 Styczeń 2017
Kalendarze ścienne, idealne pod nadruk reklamowy, który wykonuje się na przedłużonej tekturce, dzięki czemu jest on widoczny przez cały rok, zapewniając właściwy efekt reklamy wizualnej. Duży zakres tematyczny, wysoka jakość zdjęć oraz dobrane kolorystycznie kalendarium – kalendarze są nie tylko praktycznym wyposażeniem każdego biura, ale i jego ozdobą.
Producent/dystrybutor: Wydawnictwo LUCRUM Sp. z o.o.
www.lucrum.pl
12 Styczeń 2017
Kalendarze ścienne idealne pod nadruk reklamowy, który wykonuje się na przedłużonej tekturce, dzięki czemu jest on widoczny przez cały rok, zapewniając właściwy efekt reklamy wizualnej. Duży zakres tematyczny, wysoka jakość zdjęć oraz dobrane kolorystycznie kalendarium – kalendarze są nie tylko praktycznym wyposażeniem każdego biura, ale i jego ozdobą.
Producent/dystrybutor: Wydawnictwo LUCRUM Sp. z o.o.
www.lucrum.pl
12 Styczeń 2017
Format A5, 1 dzień = 1 strona, wyściełana okładka, wykonana z tworzywa sztucznego, pleciona zakładka, perforowane narożniki.
Producent/dystrybutor: Herlitz
www.herlitz.pl
12 Styczeń 2017
Podstawowe notesy samoprzylepne teraz dostępne aż w 7 neonowych kolorach i 3 rozmiarach: 76x51 mm, 76x76 mm i 76x127 mm. Umożliwiają zanotowanie wszystkich ważnych informacji na temat planu dnia i umieszczenie ich w widocznych miejscach, co bardzo pomaga w organizacji czasu pracy.
Producent/dystrybutor: Stick'n/CX Dystrybucja Sp. z o.o.
www.cxdystrybucja.pl
Subskrybuj Organizacja czasu