Papier do druku i biura

23 Styczeń 2017
Bloki techniczne wysokiej jakości. W lekkiej, miękkiej okładce z miejscem na podpis. Usztywnione tekturowym podkładem. Zawierają 10 sztywnych białych lub kolorowych, offsetowych kartek o gramaturze 170 g/m2. Idealne do malowania farbami, rysowania kredkami lub kreślenia ołówkiem i tuszem.
Blok z białymi kartkami – gładki papier przeznaczony do rysunku i kreślenia.
Blok z kolorowymi kartkami – papier w intensywnych kolorach przeznaczony do rysunku, wycinanek, prac manualnych.
 
Dystrybutor: Titanum Sp. z o.o.www.titanum.pl
23 Styczeń 2017
Jedyny papier do wysokich nakładów produkowany w Polsce. Przeznaczony do wysokonakładowych drukarek i kopiarek. Optymalna sztywność zapewnia niezawodne i szybkie działanie urządzeń.
Technologia ColorLok® gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku oraz pogłębione odcienie czerni.
Producent/dystrybutor: International Paper
www.ipaper.com
23 Styczeń 2017
Najbardziej prestiżowy papier produkowany w Polsce. Przeznaczony szczególnie dla użytkowników drukarek atramentowych. Wysoka białość zapewnia wyraźny kontrast tekstu i kolorów. Idealny do kolorowych prezentacji, korespondencji biznesowej i ofert handlowych.
Producent/dystrybutor: International Paper
www.ipaper.com
23 Styczeń 2017
Wysokiej jakości bloki rysunkowe w formacie A4. Idealne do rysowania i szkicowania. W lekkiej, miękkiej okładce z miejscem na podpis. Całość usztywniona tekturowym podkładem. Idealne do szkolnych prac plastycznych, jak i domowych zabaw manualnych.
Bloki z białymi kartkami – przeznaczone do szkicu i rysunku ołówkiem oraz rysowania kredkami i pastelami. 20 offsetowych kartek o gramaturze: 100 g/m2.
Bloki z kolorowymi kartkami – przeznaczone do rysunku, wycinanek oraz prac manualnych. 20 offsetowych kartek o gramaturze: 80 g/m2.
 
Dystrybutor: Titanum Sp. z o.o.www.titanum.pl
4 Grudzień 2015
Papier Yellow Label jest produkowany w procesie wykorzystującym najnowsze rozwiązania w zakresie jakości wypełniaczy i włókien, co gwarantuje doskonałą jakość wydruku nawet w kopiarkach wysokonakładowych. Może być stosowany zarówno w drukarka i kopiarkach laserowych, jak i urządzeniach atramentowych. Papier cechuje się gramaturą 80 g/m2 i dostępny jest w formacie A3 i A4.
 
Producent/dystrybutor: Canon/Canon Polska
4 Grudzień 2015
Papier Red Label o gramaturze 80 g/m2 jest podłożem o wysokim poziomie białości. Nadaje się do kopiarek wysokonakładowych oraz do wykonywania kopii w wysokiej rozdzielczości. Może być stosowany zarówno w urządzeniach laserowych, jak i atramentowych.
 
Producent/dystrybutor: Canon/Canon Polska
Subskrybuj Papier do druku i biura