Prezentacja, POS

27 Styczeń 2017
Markery przeznaczone są do użytku na arkuszach prezentacyjnych, papierowych arkuszach flipchart oraz ogólnie na papierze i kartonie. Nie przebija na drugą stronę papieru, bezzapachowy tusz na bazie wody. Marker jest sprawny pozostawiony nawet na tydzień bez skuwki. Okrągła końcówka, cztery podstawowe kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski i zielony. Pakowany pojedynczo po 10 sztuk z koloru lub w kompletach 4-sztukowych. 8550 – okrągła końcówka , linia pisania o szerokości 2,5 mm . 8560 – ścięta końcówka , linia pisania 1-4,6 mm.
Producent/dystrybutor: CENTROPEN/Ekspres Sp. z o.o.
www.centropen.pl
27 Styczeń 2017
Samoprzylepny blok do flipchartów o wymiarach 762x635 mm, 30 kartek z perforacją ułatwiającą odrywanie. Pasuje do większości tablic do flipchartów. Podstawowa zaleta to extra mocny klej naniesiony na kartkę w 2 miejscach, dzięki czemu kartki można odrywać i przyklejać do różnych powierzchni bez konieczności używania pinesek, masy mocującej czy też magnesów.
Producent/dystrybutor: Stick'n/CX Dystrybucja Sp. z o.o.
www.cxdystrybucja.pl
27 Styczeń 2017
Naciśnij przycisk i pisz, masz na to 1200 m.
Produkt został wyposażony w płynny tusz, który jest dozowany tylko w razie konieczności nawilżenia końcówki za pomocą rewolucyjnego tłoczka (zamiast tradycyjnego sączka).
Dzięki temu systemowi marker pisze wyrazistą linią aż do ostatniej kropli tuszu. Długość linii pisania jest więc kilkakrotnie dłuższa niż w innych standardowych markerach do tablic suchoościeralnych i wynosi bagatela aż 1200 m. Za pomocą cienkiej okrągłej końcówki można zapisywać najbardziej skomplikowane wzory i wymagające precyzji symbole. Cztery kolory tuszu – niebieski, czarny, czerwony i zielony posłużą na wiele wystąpień, ułatwiając planowanie wydatków na artykuły papiernicze w biurze, szkole i uczelni.
Producent: Pentel
Subskrybuj Prezentacja, POS