Relacje

12 luty 2018
Fot. materiały prasowe
Trzydniowe święto reklamy już za nami. Nie zabrakło atrakcji i emocji zanim wszyscy wystawcy i zwiedzający opuścili hale targowe. To właśnie w ostatnim dniu imprezy w stolicy Polski poznaliśmy zwycięzców niezwykle prestiżowych konkursów – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.
3 Listopad 2017
Ponad 48 miliardów złotych – tyle wart jest rynek marek własnych w Polsce szacują specjaliści, których można było posłuchać podczas IV Targów i Konfernecji Future Private Labels w Targach Kielce. Edycja 2017 wydarzenia, które kompleksowo mówi o sektorze marek własnych – od producentów produktów, po ich opakowania i strategie promocji – zgromadziła 70 wystawców z 7 krajów: Polski, Włoch, Rosji, Ukrainy, Czech, Niemiec, Węgier. W ciągu 2 dni targi odwiedziło 800 specjalistów branży.
30 Październik 2017
Włodzimierz Leszczyński, Biuro Plus Kraków
12 września 2017 r. w budynku Nowe Herbewo w Krakowie odbyła się konferencja "Powietrze i światło w nowoczesnym biurze, a zdrowie, komfort oraz wydajność pracowników". Organizatorem konferencji było Biuro Plus. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 osób, w tym przedstawiciele średnich i dużych krakowskich firm oraz placówek publicznych.
7 Czerwiec 2017
Zapraszamy do obejrzenia reportażu z Wiosennych Targów Ateneum 2017!
Film przygotowała Hurtownia Ateneum we współpracy z Magazynem Świat Zabawek oraz Dyrektor naszego wydawnictwa, Dorotą Mazurek (w roli reporterki). O swoich nowościach opowiedzieli m.in. przedstawiciele firm: Herlitz, BIC, Incood, Easy, Pilot Pen.
5 Kwiecień 2017
Targi "Wiosna 2017" odbyły się w znanym i lubianym przez naszych gości, hotelu "Trylogia" w Zielonce koło Warszawy w piątek 31-03-2017 oraz w sobotę 01-04-2017.
 
Specjalne oferty kontraktacji na sezon szkolny przyciągnęły bardzo dużo Klientów, których frekwencja była większa niż w zeszłym roku.
Na pewno duże znaczenie dla tak dużej ilości gości miała spora liczba wystawców, których w tej edycji było 66 dzięki czemu każdy mógł znaleźć  produkty dla Siebie.
 
Podczas targów zorganizowaliśmy konkurs z nagrodami dla Klientów, który cieszył się dużym powodzeniem.
Po handlowej części spotkania zarówno Goście jak i Wystawcy, bawili się na uroczystej kolacji, na której nie zabrakło różnorodnych atrakcji.
 
24 Marzec 2017
16-17 marca w hali sportowej w Białej Podlaskiej odbyły się pierwsze w tym roku kontraktacje hurtowni Panda. Kilkudziesięciu wystawców przez cały dzień pisało zamówienia.
2 Czerwiec 2016
Studenci Politechniki Warszawskiej realizujący projekt #STUDENTPRINTNEWS aktywnie rozpoczęli swoją działalność. W pierwszym dniu targów ekipa postanowiła przedstawić ogromny wkład pracy, jakim wykazali się organizatorzy oraz wystawcy. Na odwiedzających czeka 17 hal i 1800 wystawców z nowościami ze świata poligrafii. Targi podzielone są na 6 stref tematycznych, takich jak drupa cube, drupa innovation park, touchpoint packaging, touchpoint 3D fab+print, printing electronincs products and solutions oraz used machinery area.
A oto pierwszy materiał wideo z targów:
7 Grudzień 2015
Kiedy na początku 1990 r. Jan Krzysztof Popielarski zakładał w Ciechanowie firmę Sigma-Max, nie miał konkurencji w regionie. W samym mieście i okolicach nie było hurtowni z zabawkami ani artykułami papierniczymi. Obecny prezes i założyciel firmy, z wykształcenia budowlaniec, miał już doświadczenie w pracy w handlu – prowadził ajencję dwóch kiosków Ruchu. Ponieważ jednak początki lat 90. to okres, kiedy na rynku brakowało niemal wszystkiego, pan Jan zdecydował się założyć własną hurtownię, która działa nieprzerwanie od 3 października 1990 r. do dziś. – Z czasem koniecznością stało się poszerzenie asortymentu sprzedażowego i dostosowanie go do potrzeb klienta. Nieuchronnie czekały nas też przebudowa hurtowni na ul. Kilińskiego i zwiększenie powierzchni handlowej. W 2002 r.
7 Grudzień 2015
6 października 2015 r. w Hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina odbyły się targi pod nazwą Lubelska Giełda Papiernicza – Jesień 2015.
 
Były to targi jednodniowe, na których wystawcy zaprezentowali najnowsze kolekcje kalendarzy na 2016 r., artykuły świąteczne, kreatywne, akademickie oraz biurowe. Tego dnia klienci targów mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami producentów oraz dystrybutorów, skorzystać z promocji wyprzedażowych, otrzymać dodatkowe nagrody i rabaty oraz wydłużony termin płatności na składane zamówienia.
 
– Poza znanymi markami, które reprezentujemy od lat, mieliśmy przyjemność gościć nowe firmy, które wzbudziły wśród naszych klientów bardzo duże zainteresowanie – podkreślają organizatorzy.
 
7 Grudzień 2015
IX Lubelska Giełda Papiernicza odbywała się 7-8 maj 2015 w Hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina.
 
Wystawcy prezentowali nowości na sezon szkolny 2015/2016. Mięliśmy przyjemność gościć nowe firmy, których oferty cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych klientów.  Frekwencja jak co roku ogromna, pogoda dopisała, a grill serwowany na świeżym powietrzu umilał czas naszym gościom. Po zakończeniu pierwszego dnia targów zarówno dostawcy jak i klienci bawili się wspólnie podczas uroczystej kolacji.
Hurtownia Alfa dziękuje wszystkim wystawcom i klientom za mile spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie.
Subskrybuj Relacje