Targi we Frankfurcie 2018: wskazówki dla odwiedzających

8 Styczeń 2018
Fot. Messe Frankfurt

Fot. Messe Frankfurt

Już 27 stycznia startują targi Paperworld i Creativeworld 2018. Organizatorzy zachęcają odwiedzających, którzy z pewnością chcą jak najbardziej efektywnie wykorzystać tę wizytę, aby jak najwcześniej zajęli się rezerwacją biletów, przejazdów i zakwaterowania. Internetowa wyszukiwarka wystawców oraz newsletter pomogą w efektywnym planowaniu jeszcze przed przyjazdem do Frankfurtu nad Menem. Obsługa i punkty informacyjne, a także aplikacje online działające podczas targów pomogą rozwiązać wszelkie problemy i ułatwią odwiedzającym odnalezienie się na wydarzeniu, dzięki czemu będą mogli przeznaczyć swój czas na biznesowe dyskusje i składanie zamówień.

Przygotowanie

Zapisz się na newsletter już dziś, aby nie przegapić żadnej ważnej informacji ani szczegółów ofert specjalnych, konkursów, nowości produktowych itp. Możesz też wcześniej zakupić bilet wstępu przez internet. Wiąże się to nie tylko z niższym jego kosztem. Taki bilet uprawnia również do darmowego przejazdu do i z targów za pomocą lokalnych środków transportu publicznego RMV public-transport na terenie Frankfurtu i okolic. W wyszukiwarce wystawców umieszczonej na stronie znajdują się zebrane ważne informacje. Można tu stworzyć swoją prywatną listę „ulubionych” z notyfikacjami na temat wystawców i produktów. Online dostępny jest też kalendarz wydarzeń. Podsumowuje on wszystkie najważniejsze wydarzenia, takie jak wykłady, panele, dyskusje i ceremonie wręczenia nagród. Można również skorzystać z interaktywnego planu hal, który oferuje zaawansowany sposób poglądu na przestrzeń targową z opcją przybliżania wybranych hal. Z kolei Business Matchmaking daje producentom i kupującym możliwość kontaktu przed rozpoczęciem targów. Dobrze zaprojektowana platforma online pomaga użytkownikom zaplanować spotkania z klientami.

Podróż

Na stronach Paperworld oraz Creativeworld można znaleźć listę niedrogich hoteli oraz zintegrowany system zarządzania ruchem samochodowym, który doprowadzi na miejsce targów. Dla lecących samolotem również przygotowano specjalne oferty.

Pobyt na targach

Targi czynne są od soboty do poniedziałku w godzinach 9.00 – 18.00, a we wtorek 8.00-17.00.
Ceny biletów:
- 1 dzień: z góry € 25 / w dniu przyjazdu 29 € / obniżona 15 €
- 2 dni: z góry € 35 / w dniu przyjazdu € 42
- bilet sezonowy: z góry € 45 / w dniu przyjazdu € 65
Do ściągnięcia jest również darmowa aplikacja na smatfony, która zawiera ważne informacje o targach oraz mobilną wyszukiwarkę wystawców i kalendarz imprez.

Oceń zawartość: 
Nikt nie oceniał treści