Zapowiedzi

12 Czerwiec 2018
Drugi pod względem wielkości ośrodek targowy w Europie Środkowo – Wschodniej organizuje nową wystawę dedykowaną sektorowi tekstylnemu. Pierwsza edycja Fashion for Kids zaplanowana jest od 28 do 29 czerwca 2018 roku.
11 Maj 2018
Po doskonale znanych w branży dziecięcej targach Kids’ Time, przyszedł czas na Fashion For Kids. Premierowa edycja targów dedykowana modzie dziecięcej odbędzie się od 28 do 29 czerwca 2018 w kieleckim ośrodku wystawienniczo-kongresowym.
Nowe targi Fashion for Kids w formule B2B dedykowane są szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych. Podczas wydarzenia firmy prezentować będą kolekcje na kolejny sezon. Oprócz trendów modowych zobaczyć będzie można także pościele, poduszki, kocyki
i inne wyroby tekstylne dla najmłodszych.
11 Kwiecień 2018
„Tworzymy Pozytywne Wibracje” to hasło przyświecające działaniom Grupy CX - Corex i CX Dystrybucji. Zobaczcie jak oni wcielają je w życie

A potem zapraszamy na targi :)
28 Marzec 2018
Wiosenny sezon targowy Grupa CX czyli firmy Corex i CX Dystrybucja zamierza przejść prawie tanecznym krokiem w rytmie „Tworzenia Pozytywnych Wibracji”.
„Tworzymy Pozytywne Wibracje” to nasz grupowy leitmotiv już od jakiegoś czasu - mówi Jarek Guc, przyznający się do uprawiania PR-owej działki w Grupie. Wymyślony przez Adama Szawłowskiego – Właściciela, który nie przepada za nazywaniem Go Prezesem i dopracowany przez Zespół czekał na swój czas.
26 Styczeń 2018
Targi RemaDays Warsaw 2018 już wkrótce. W dniach od 7 do 9 lutego cała branża reklamowa i poligraficzna spotka się w Nadarzynie pod Warszawą w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo.
Wychodząc naprzeciw odwiedzającym targi przygotowaliśmy dla Państwa specjalną aplikację na telefon. Dzięki tej aplikacji targowej każdy odnajdzie się na halach targowych i sprawnie będzie mógł poruszać się po targach. Każdy kto pobierze aplikację otrzyma darmową prenumeratę magazynu Gifts Journal.
Wszystkie informacje o targach w zasięgu twojej ręki. Pobierz oficjalną bezpłatną aplikację RemaDays.
25 Styczeń 2018
Tegoroczne targi Paperworld i Creativeworld startują już w najbliższą sobotę 27 stycznia i potrwają do wtorku 30 stycznia. Firmy z całego świata znów spotkają się we Frankfurcie nad Menem, aby czerpać wzajemne inspiracje, zawierać kontakty handlowe, szukać nowych rynków zbytu, czy marek do współpracy.
Również wiele polskich firm działających w branży papierniczo-biurowo-szkolnej decyduje się na uczestnictwo wydarzeniu. Część uczestniczy w targach w formie odwiedzających, a niektórzy wystawiają się również ze swoimi produktami. Wśród tegorocznych wystawców znalazło się kilkadziesiąt polskich firm, m.in.:
1. 2x3 SA hala 3.0, C 70
2. ASTRA S.A. , hala 4.0, C75
3. Bazaart DESIGN Fuszpan Entertainment , hala 5.1, E 96
16 Styczeń 2018
Zarząd Izby IPBBS zaprasza wszystkich Członków Izby na prezentację metodyki skalowania przedsiębiorstw GROWING PAINS - klucz do wzrastania w biznesie!
Czy istnieje Klucz do wzrastania w biznesie? My mamy już pewność, że tak! Dlatego polecamy każdemu przedsiębiorcy, menedżerowi, start-upowi - książkę „GROWING PAINS. Sztuka skalowania przedsiębiorstw”. Książka objaśnia metodykę, którą po prostu trzeba znać. Sprawdzona już na całym świecie, teraz wdrażana jest na rynek polski.
Poznajcie metodykę GROWING PAINS autorstwa wybitnego amerykańskiego Profesora i praktyka biznesu - Erica Flamholtza i dowiedzcie się, jak wprowadzić w przedsiębiorstwie system zarządzania strategicznego, umożliwiający firmom długofalowy, stabilny wzrost.
12 Styczeń 2018
Osiem hal wystawienniczych, mnóstwo premier produktowych i zwiedzających z całego świata – tak zapowiada się wielkie święto branży dziecięcej. IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, które odbędą się od 21 do 23 lutego w Targach Kielce (Polska) to wydarzenie, na którym obecność jest po prostu obowiązkowa.
 
8 Styczeń 2018
11 stycznia w Warszawie odbędzie się II Panel Dyskusyjny Biuro Plus, w którym weźmie udział Kadra Zarządzająca Biuro Plus oraz Partnerów. Spotkanie będzie okazją do dyskusji o tematach ważnych dla branży PBS - możliwościach jej rozwoju, przyszłych szansach i czyhających zagrożeniach. O merytoryczne podsumowanie zostanie też poproszony dodatkowy gość, ekspert - Pani Profesor Grażyna Śmigielska z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
8 Styczeń 2018
Fot. Messe Frankfurt
Już 27 stycznia startują targi Paperworld i Creativeworld 2018. Organizatorzy zachęcają odwiedzających, którzy z pewnością chcą jak najbardziej efektywnie wykorzystać tę wizytę, aby jak najwcześniej zajęli się rezerwacją biletów, przejazdów i zakwaterowania. Internetowa wyszukiwarka wystawców oraz newsletter pomogą w efektywnym planowaniu jeszcze przed przyjazdem do Frankfurtu nad Menem. Obsługa i punkty informacyjne, a także aplikacje online działające podczas targów pomogą rozwiązać wszelkie problemy i ułatwią odwiedzającym odnalezienie się na wydarzeniu, dzięki czemu będą mogli przeznaczyć swój czas na biznesowe dyskusje i składanie zamówień.Przygotowanie

Strony

Subskrybuj Zapowiedzi